CİHAZ SATIŞI

0216 428 30 67

Erkeklerde Ağrısız Epilasyon İşlemi

Erkeklerde Ağrısız Epilasyon İşlemi

Erkeklerde acı eşiğinin daha düşük olmasının yanı sıra özellikle kıl köklerinin daha sert olması nedeni ile epilasyon işleminin yapılması sırasında canları yanabilir. Bu durum erkeklerin epilasyon yaptırmak istediklerinde korktukları konuların başında gelmektedir. Yapılacak olan epilasyon işlemi için kullanılacak olan saten lazer sayesinde acısız ve ağrısız olarak işlem yapılacağından daha etkili olmaktadır.

Her bölgede yapılacak olan uygulama ağrısız ve acısız olduğundan rahat olarak uygulama ile kısa süre içinde tüy ve kıllardan kurtulmanız sağlanır. Yapılacak uygulama için bu alanda uzman olan kişilerin tüylerin durumuna ve kalınlığına göre cihazı ayarlaması ile bölgede bulunan kıllar için yapılacak atışlar ile 5-6 seans uygulama sonucunda tüy ve kılların yok edilmesi sağlanmış olunur.

Saten Lazer Epilasyon İle Erkeklerde Etkili Sonuçlar

Erkeklerin kıl köklerinin kalınlığı oldukça fazla olduğundan epilasyon uygulaması sırasında daha yüksek derecede işlem yapılması gerekir. Bu nedenle bölgedeki kılların yok edilmesi sağlanırken zorlanma durumu oluşabilir. Gelişen teknoloji ile kullanılan saten lazer epilasyon cihazı bu durumda ağrısız sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Bütün kol, bütün bacak, sırt, göğüs, koltuk altı, sakal kenarı gibi bütün bölgelerde yapılacak uygulama için farklı süreler sonunda işlem tamamlanmaktadır. Bütün gövdenin aynı anda yapılması özellikle daha kısa zamanda istenilen etkinin elde edilmesini sağlamaktadır. 5-6 seans sonunda istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak mümkündür.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Pürüzsüz bir vücuda sahip olmak isteyen erkekler için saten lazer epilasyon yöntemi ile bütün vücutta uygulama yapılabilir. Devamlı olarak tıraş veya ağda ile kıllardan kurtulmak için uğraşmak istemeyenlerin kesin çözüm bulması için etkili olan epilasyon yöntemi seansların bitmesi ile bu sorundan kurtulmanızı sağlamaktadır. Gelişen teknolojisi sayesinde saten lazer erkeklerde epilasyon işlemi için daha kısa sürede bütün vücutta başarılı sonuçlar alınması için tercih edilecek kaliteli bir seçenek olmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Erkeklerde Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılabilir?

Erkeklerde koltuk altı, kol, bacak, sırt, göğüs bölgesi, yüz gibi bütün vücuda uygulama yapılabilir.

Erkeklerde Pürüzsüz Bir Vücut İçin Epilasyon

Erkeklerde kadınlar kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmak adına yaptıracakları lazer epilasyon işlemi ile etkili sonuçlar alabilirler.