CİHAZ SATIŞI

0216 428 30 67

Erkeklerde Pürüzsüz Bir Vücut İçin Epilasyon

Erkeklerde Pürüzsüz Bir Vücut İçin Epilasyon

Erkeklerde kadınlar kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmak adına yaptıracakları lazer epilasyon işlemi ile etkili sonuçlar alabilirler. Vücudun her bölgesinde kolayca uygulanacak olan epilasyon işlemi ile kılların köklerine etki edilerek bu şekilde köklerin küçülmesi ve zaman içinde dökülmesi sağlanır. Erkeklerin kıl kökleri daha kalın olduğundan bu işlem onlar için daha yüksek lazer etkisi ile yapılmaktadır.

Saten lazer işlemi sayesinde epilasyon yaptırmak isteyenler erkekler ağrısız ve acısız sonuçlar alabilirler. Bölgede yalnızca genital bölge dışında kalan her alanda uygulama işlemi yapılabilir. Devamlı olarak tıraş veya ağda gibi işlemler ile uğraşmak istemeyenler için kısa sürede sonuç alınmasını sağlayan bir yöntemdir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Erkekler ile kadınlar arasında yapılan uygulamanın şeklinde pek bir farklılık yoktur. Erkeklerin epilasyon yaptırmasının farklı avantajları bulunmaktadır. Koyu ten rengi ve özellikle kılların yapısının sert ve kalın cihazdan gelen atışlar ile daha etkili sonuç alınmasını sağlar. Bu nedenle yapılacak uygulama daha etkili ve kısa zamanda sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Tüm vücutta daha kısa zamanda sonuç alınması sağlandığı için pürüzsüz ve kılsız bir vücuda sahip olmak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir seçenek olmaktadır. Saten lazer ile erkeklerde lazer epilasyon uygulaması ağrısız yapıldığı için korkulacak veya düşünülecek bir durumda söz konusu olmamaktadır.

Erkeklerde Sakal Üstü Lazer Epilasyon

Erkeklerde devamlı olarak sakal üzerinin düzeltilmesi gerektiğinden bu sorun ile uğraşmak istemeyenler için sakal üstü lazer epilasyon işlemi kısa sürede sonuç alınmasını sağlamaktadır. Sakal üstünde çıkan kılların köklerinin inceltilmesi ile dökülmesi sağlanarak bu şekilde yeniden çıkması önlenmiş olunur. Daha düzgün sakallara sahip olmak isteyenler için belirlenen alanda ince uçlu başlıklar ile uygulama yapılır.

Erkeklerde tüylenme ve kıllanma daha fazla alanda mevcut olduğundan bu konuda yapılacak olan epilasyon işlemi sayesinde istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak mümkündür. Kullanılan cihaz ile lazer etkisi sayesinde kılların ve tüylerin köklerine etki edildiği için daha kısa zamanda başarılı sonuçlar alınması sağlanmış olunur. Sakal üstünde kalan kısımdaki kılların köklerine etki edilmesi için ince bir çalışma ile işlem yapılır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Erkeklerde Ağrısız Epilasyon İşlemi

Her bölgede yapılacak olan uygulama ağrısız ve acısız olduğundan rahat olarak uygulama ile kısa süre içinde tüy ve kıllardan kurtulmanız sağlanır....

Erkeklerde Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılabilir?

Erkeklerde koltuk altı, kol, bacak, sırt, göğüs bölgesi, yüz gibi bütün vücuda uygulama yapılabilir.