CİHAZ SATIŞI

0216 428 30 67

Kadınlarda Epilasyon İçin Etkili Cihaz Seçeneği

Kadınlarda Epilasyon İçin Etkili Cihaz Seçeneği

Epilasyon için geliştirilmiş olan cihazlar sayesinde daha etkili ve kaliteli sonuçlar almak mümkündür. Özellikle gelişen teknoloji ile saten lazer epilasyon için daha kısa sürede istenilen etkinin elde edilmesi sağlanmaktadır. Diğer markalarda uzun süren seans sürelerini kısaltarak 5-6 seans ile sonuç almanızı sağlayan bir teknolojiye sahiptir.

Son dönemlerde daha sık tercih edilen bu cihaz ile daha küçük uçlu başlıklar kullanılarak bu şekilde bölgedeki tüy ve kılların köklerine daha fazla etki edilmektedir. Bu uygulama sonrasında uzun süren seanslar nedeni ile zaman kaybetmenize gerek kalmadan kısa zamanda sonuç almanız sağlanmış olunur. Ayrıca uygulama için jel ya da jilet kullanımına gerek kalmadığı için bu tür işlemler yapmak için uğraşmanıza da gerek olmamaktadır.

Saten Lazer İle Acısız Uygulama

Gelişen teknolojisi ile acısız olarak uygulama yapılmasına imkan sağlayan saten lazer ile acı eşiği düşük olanlar korkmadan epilasyon yaptırabilirler. Özellikle korkusu olanlar bu cihaz ile daha etkili sonuçlar alarak korkmadan epilasyon yaptırarak istemedikleri tüy ve kıllardan kurtulabilirler.

Kadınlarda farklı bölgelerde yapılacak uygulama ile daha pürüzsüz bir sonuç elde etmek amacı ile uygulama saten lazer cihazı ile yapılabilir. Son dönemlerde gelişen teknolojisi ile kullanılmaya başlanan cihaz sayesinde özellikle ağrı ve acı hissetmek istemeyenlerin tercihi haline gelmiş olan cihazlar arasında yüksek etkisi ile kısa sürede sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Yöntemi Sonrasında Bakım Nasıl Yapılır?

Epilasyon işlemi sonrasında vücut tiplerine göre pek çok farklı deri sorunu ortaya çıkabilir. Kızarıklık, dökülme, kabarıklık ve kaşıntı gibi sorunlar uygulama sonrasında vücudun verdiği tepki ile oluşmaktadır. Ancak bu sorunlara karşı verilen kremler ile etkili sonuç alınabilir. Bu nedenle lazer epilasyon işlemi sonrasında verilen kremlerin mutlaka kullanılması gerektiğinden işlem sonrasında uygulama yapılması önemlidir.

Verilen önerilere uyulması ve vücudun tahriş olmaması için parfüm ve deodorant gibi ürünlerin 24 saat kullanılmaması gerekir. Vücudunuzun oluşan durumlara karşı krem ile rahatlaması sağlanır. Bu şekilde 24 saat içinde normal haline dönerek sorunlar ve oluşan belirtiler giderilmiş olunur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Kadınlarda Lazer Epilasyonun Sağladığı Kolaylıklar

Gelişen teknoloji sayesinde ağda ve tıraş yerine lazer epilasyon ile daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Her bölgede uygulandığı için istenmeyen tüy ve kıllardan...

Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Günümüzde daha yaygın kullanıma sahip olan epilasyon yöntemi ile istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak mümkündür.